امروزجلسه گروه قالیباف ایرانشهردر منزل سران طایفه بارکزهی+خبر تکمیلی

امروزجلسه گروه قاليباف ايرانشهردر منزل سران طايفه باركزهي+خبر تكميلي

کلات نیوز- امروز ۲۲ بهمن ماه جلسه حامیان قالیباف در منزل چنگیز خان بارکزهی یکی از سران طایفه بارکزهی برگزار شد . در ادامه این جلسات امروز در منزل محمد بارکزهی یکی دیگر از سران طایفه بارکزهی برگزار خواهد شد.

لازم بذکر است چندی قبل در سایتی ذکر شده بود که جلساتی با سران طایفه بارکزهیگرفته شده ولی آنها  جواب رد به این دعوت داده بود .

تیتر خبر : امتناع فعالین ایرانشهری از شرکت در جلسه انتخاباتی قالیباف  .

http://www.nedayezahedan.com/view-938-امتناع%۲۰%۲۰فعالین%۲۰ایرانشهری%۲۰از%۲۰شرکت%۲۰در%۲۰جلسه%۲۰انتخاباتی%۲۰قالیباف.html

پاراگرافی از خبر سایت مربوطه :

همچنین بعد از انتشار شایعاتی در خصوص حمایت طایفه بارکزهی و طوایف وابسته  از قالیباف یکی از نزدیکان سردار چیگیز خان بارکزهی در این خصوص  به ندای زاهدان گفت :” برای شرکت در این جلسه با چنگیز خان بزرگ طایفه بارکزهی هم تماس گرفته شده اما ایشان ضمن رد این دعوت برای شرکت در جلسه با نمایندگان قالیباف ، اعلام کرده این طایفه و طوایف وابسته همچنان به خط مشی اصلاحات در چارچوب نظام پایبند هستند  و در صورتی که اصلاح طلبان در انتخابات شرکت کنند از کاندیدای آنان حمایت خواهند کرد.”

توضیح اینکه گروه حامیان قالیباف طی سفری چند روزه به خاش، سراوان و ایرانشهر با علما ، معتمدین، دانشگاهیان، غرهنگیان و سران طوایف دیدار داشتند.

Print Friendly

درباره نویسنده

644مطلب نوشته است .

این سايت خبري و تحليلي مي باشد. همكاري عزيزان براي پر بار تر شدن ضروري است

۵ Comments on “امروزجلسه گروه قالیباف ایرانشهردر منزل سران طایفه بارکزهی+خبر تکمیلی”

 • عبید wrote on ۲۲ بهمن, ۱۳۹۱, ۲۰:۴۳

  با سلام . درخصوص مطلب نقل قول از آقای چنگیز خان بارکزهی باید گفته شود این مطلب صحت ندارد و این سخن از جانب آقای بارکزهی بیان نگردیده و متاسفانه سایت مذکور ( ندای زاهدان ) اشتباه این مطلب را عنوان نموده است. ضمنا با توجه به جایگاه ایشان هر کس و هر طیفی در منزل وی حای خواهند داشت و این رسمی بلوچی است اما در خصوص قول دادن در خصوص انتخابات به گفته ایشان هنوز فرصت بسیار است و باید دید صلاح نظام و مملکت و خصوصا منطقه چیست

 • من wrote on ۲۲ بهمن, ۱۳۹۱, ۲۳:۵۷

  احتمالا حمید بارکزهی رییس شورای شهر و رییس اصلاح طلبان ایرانشهر این خبر رو فرستاده و به اسم بنده خدا چنگیز بارکزهی اعلام کرده.

 • jkh wrote on ۲۸ بهمن, ۱۳۹۱, ۱۸:۴۵

  اصلاح طلبان ایرانشهری که خود را عقل کل دارند لطفاً توضیح دهند چه کاری برای شهر و مردم انجام داده اند؟ آقای حمید بارکزهی که هم ریاست شورا و هم ریاست اصلاح طلبان را به عهده دارد چکاری توانسته انجام دهد بجز دودستگی در شورا و ناتوانی چکار کرده اند؟

 • صامدون wrote on ۲۹ بهمن, ۱۳۹۱, ۱۹:۴۵

  شمامثل اینکه اصلا توباغ نیستید اصلاحات چندسالیه که مرده ومراسمات هفتم وچهاردهم وچهلم برگذارشدو رفت وحلواش روخوردندازاین به بعد اصلاحات رودرزباله دان تاریخ درمسیر ایرانشهر ابتر یعنی زباله دانی جستجوکنید

 • صامدون wrote on ۲۹ بهمن, ۱۳۹۱, ۲۰:۰۷

  این سایت شما به کدامیک ازنیازهای جامعه سیستان وبلوچستان چاسخ میدهدنیازهای جامعه بلوچ وبلوچستان یا مرکزی برای تبلیغ و تحکیم مبانی رزیم ساقط شده شاهنشاهی ؟کدامیک؟خان یکی ازمبانی تحکیم رزیم طاغوت است و۳۴سال پیش باپیروزی انقلاب اسلامی بدست بت شکن زمان بت خان وخانیگری برای همیشه شکسته شدحتما شما خبرندارید که دراین مملکت چه تغیرات اساسی صورت گرفته است ازکدام تشکیلات وسازمان ضدانقلاب حمایت مالی میشویدتا دوباره خان رازنده کنید تندریاسلطنت طلبان

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2015 کلات نیوز. محفوظ است.